Atrast kvalitatīvas auto rezerves daļas interneta veikalā vēl nekad nav bijis tik vienkārši!

Mēs, interneta veikala autodraugiem.lv komanda, esam uzkrājuši daudzpusīgu pieredzi auto rezerves daļu tirdzniecības jomā un zinām, cik sarežģīti mēdz būt atrast labas un vienlaikus budžetam draudzīgas auto rezerves daļas, īpaši, ja tās nepieciešamas steidzami. Arī mēs esam izjutuši, kādas neērtības var radīt pēkšņi no ierindas izgājis auto, tāpēc esam parūpējušies par to, lai jebkuras remontam vai apkopei nepieciešamās auto rezerves daļas būtu atrodamas maksimāli ātri un elementāri.

Garantējam, ka autodraugiem.lv atbilstošas auto rezerves daļas – gan vieglajam, gan komerctransportam – varēs atrast ikviens, pateicoties līdz sīkākajai niansei pārdomātam, viegli uztveramam un ērti lietojamam tiešsaistes katalogam, kurā auto rezerves daļas atlasāmas pēc automašīnas ražotāja, modeļa un izlaiduma gada, kā arī kategorijas un konkrētas detaļas numura. Turklāt visas katalogā atrodamās preces ir papildinātas ar kvalitatīviem attēliem, detalizētiem aprakstiem un tehnisko specifikāciju, tādējādi sniedzot iespēju sameklēt ne tikai oriģinālas, bet arī analogas auto rezerves daļas, kas būs ideāli saderīgas ar jūsu automašīnu.

Neliels ieskats autodraugiem.lv sortimentā...

Veidojot autodraugiem.lv piedāvājumu, ir padomāts par to, lai vienuviet būtu atrodamas itin visas nepieciešamās auto rezerves daļas kā populāriem, tā mazāk izplatītiem automašīnu modeļiem, palīdzot jums ietaupīt gan savu laiku, gan budžetu. Par saviem sadarbības partneriem esam izvēlējušies pārbaudītus un uzticamus piegādātājus, jo mums ir svarīgi, lai mūsu klientiem tiktu nodrošinātas tikai augstākās kvalitātes preces, turklāt ar iespēju saņemt tās jau pāris dienu laikā un pasūtītājam ērtākajā piegādes vietā.

Ja tomēr kāda no jūsu meklētajām precēm nav atrodama, esam vienmēr gatavi palīdzēt un operatīvi sagādāt jums tieši tās auto rezerves daļas, kas nepieciešamas!

APMAKSA un Piegāde:

Preču apmaksa un piegāde

1. Preču saņemšana autodraugiem.lv birojā Rīgā, Bauskas ielā 4B – bez maksas.

Preces var saņemt veikala darba laikā:

Pr. 9:00 – 18:00

Ot. 9:00 – 18:00

Tr. 9:00 – 18:00

Ce. 9:00 – 18:00

Pk. 9:00 – 18:00

Se. 10:00 – 14:00

Sv. Brīvdiena

Uz vietas birojā varat par precēm norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti (izņemot American Express).

2. Piegāde uz DPD pakomātiem:

3,00 eur piegāde uz jebkuru DPD pakomātu Latvijā.

Apmaksa – priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc tam, kad esat e-pastā saņēmuši rēķinu.

3. Piegāde ar DPD kurjerdienestu līdz mājas vai darba vietas adresei:

8,00 eur piegāde uz jūsu norādītu konkrētu adresi.

Apmaksa - priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu pēc tam, kad esat e-pastā saņēmuši rēķinu .

Piegādes laiks, precēm kas ir pieejamas noliktavās, līdz autodraugiem.lv birojam Rīgā, Bauskas ielā 4B ir 1-2 darba dienas.

Ja vēlaties savu pasūtījumu saņemt DPD pakomātā vai ar DPD kurjerdienestu, klāt jārēķina apmēram 1-2 darba dienas.